[BELGICANA GAND] BESCHRYVINGE VAN HET ZEVEN... - Lot 431 - Morel de Westgaver

Lot 431
Estimation :
75 - 100 EUR
Résultat : 180EUR
[BELGICANA GAND] BESCHRYVINGE VAN HET ZEVEN HONDERDJAERIG JUBILÉ VAN DEN HEYLIGEN MACARIUS, bezonderen patroon tegen de peste : het welk geviert zal worden binnen deze stad van Gend [...] te beginnen met den 30. Mey tot den 15. Juny 1767., met de voordere uytlegginge van de plechtigheden, cavalcade, vercierselen, vierwerk [...]. Gend, Jan Meyer, (1767). Petit in-4, 260 x 205 mm, reliure XIXe s., demi-veau vert à petits coins, plats cartonnés, dos lisse (dos frotté, tête rognée). [8], xii, 84 pp. 15 planches hors texte. 15 cuivres, dont 11 dépliants, par P. Wauters (1 par Heylbrouck) d'après Van Reysschoot : 14 figurant les chars de la procession et 1 grande planche dépliante figurant le feu d'artifice donné à cette occasion. Provenance: cachet d'appartenance Maertens-Pelckmans (Gand). Brunissures, transfert sur les gardes.
Mes ordres d'achat