[Antwerpen]

Lot 1
Estimation :
75 - 100 EUR
Résultat : 60EUR
[Antwerpen]
Dag-Register van de provisoire representanten van het vry ende souvereyn volk van Antwerpen. No. 1 [- 19]. (20. Dec. 1792 - 25. Meert 1793). t'Antwerpen, C. H. De Vos, [1792 - 1793]. In-4, demi-veau brun, dos à quatre nerfs, pièce de titre.viii, 204, [1 (errata)] pp. Une partie du texte sur deux colonnes; l'une en français, l'autre en néerlandais. Mention manuscrite d'appartenance: Le Poittevin de La Croix. Jacques Devolder, Algemene bibliografie van publicaties uitgegeven in de Zuidelijke Nederlanden voor de periode 1792-1799, n°1037. Coiffe supérieure arrachée, sommet des mors supérieurs fendus sur 3 cm. Joint: - Den bloeyenden staet van Antwerpen tydelijk vervallen, maer geestelijk herstelt door de ... werken van bermhertigheyd, bewezen aen de arme en behoeftige door de ... heeren aelmoesseniers, voedster-vaders der armen dezer stad Antwerpen ... t'Antwerpen, by de weduwe van Hieronymus Verdussen, 1758. In-4, brochage muet de l'époque. 36 p. (sur 38, manque la page 38). Originellement broché avec: Petrus VERHEYEN - Lof-sprake ofte Vlaemsche oratie tot lof van de heeren aelmoesseniers der stad Antwerpen, vierende hun dry-hondert-jaerig jubilée ... op den 10. december 1758 ... T'Antwerpen : by de weduwe van Hieronymus Verdussen, 1758, 30 p. Déchirures et manques au dos, couture fragilisée, l'une ou l'autre rousseur ou brunissure. Ensemble 2 ouvrages.
Mes ordres d'achat