Caius SUETONIUS TRANQUILLUS - C. Svetonivs... - Lot 270 - Morel de Westgaver

Lot 270
Estimation :
75 - 100 EUR
Résultat : 60EUR
Caius SUETONIUS TRANQUILLUS - C. Svetonivs Tranqvillvs, ex recensione Joannis Georgii Graevi, cum eiusdem animadversionibus, ut & commentario integro Llaevini Torrentii, et Isaaci Casavboni. His accedunt Notæ Theodori Marcilii et Francisci Gvyeti, nec non index Matthiae Bernecceri. Trajecti ad Rhenvm [= Utrecht], typis & ex officinâ Gisebrti a Zyll, 1672. In-4, parchemin, plats ornés d'un encadrement doré dans lequel figurent des armes hollandaises, dos à cinq nerfs (cordonnets arrachés, dos fendu sur 6 cm). Frontispice, [24], 826, 112, [128] pp. Rousseurs et brunissures éparses. Mention ancienne d'appartenance: L. Bellefroid.
Mes ordres d'achat