[PAYS-BAS MÉRIDIONAUX] JOANNES BLAEU Toonneel... - Lot 116 - Morel de Westgaver

Lot 116
Estimation :
100 - 120 EUR
[PAYS-BAS MÉRIDIONAUX] JOANNES BLAEU Toonneel der steden van's Konings Nederlanden, met hare beschrijvingen. Handzame, Familia et Patria, 1972-1973. 2 volumes in-4, reliure d'édition, sous étui
Mes ordres d'achat