Ludovico GUICCIARDINI - Beschryvinghe van... - Lot 96 - Morel de Westgaver

Lot 96
Estimation :
60 - 70 EUR
Ludovico GUICCIARDINI - Beschryvinghe van alle de Nederlanden, anderssins ghenoemt Neder-Duytslandt. Amsterdam, Facsimile Uitgaven Nederland, 1968. In-folio, reliure d'édition. Cartes et plans. Fac-simile de l'édition de 1612.