Max ROOSES - De Wijk Oud-Antwerpen in de... - Lot 169 - Morel de Westgaver

Lot 169
Estimation :
30 - 50 EUR
Resultaten met kosten : 55EUR
Max ROOSES - De Wijk Oud-Antwerpen in de Wereldtentoonstelling van 1894 in beeld gebracht door Frans VAN KUYCK. Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, (imprimé par J.E. Buschmann), [1894]. In-folio, reliure postérieure demi-buckram brun à coins, couverture non conservée. 54 planches dont certaines en couleurs, bandeaux, lettrines et culs-de-lampe en couleurs et noir. JOINTS: - Kenmerkende onderdeelen van landelijke gebouwen in België. Een bundel nota's en platen... Brussel, Vromant, 1918. 97 platen. - Jos VIÉRIN - Over de landelijke woning aan de Vlaamsche kust : kenteekens der bouwwijze van de streek. Brussel, Vromant, 1921. - Clemens V. TREFOIS - De bouw der boerenhoven in de Zuidelijke Nederlanden : bijdrage tot de studie der ontwikkelingsgeschiedenis van de plattelandsche architectuur. 2de uitg. Antwerpen, De Sikkel, 1943. ENSEMBLE 4 VOLUMES DANS UNE RELIURE SIMILAIRE.