J. H. BEKOUW / [PHILIP BLOMMAERT] / AD.... - Lot 182 - Morel de Westgaver

Lot 182
Estimation :
60 - 80 EUR
Resultaten met kosten : 48EUR
J. H. BEKOUW / [PHILIP BLOMMAERT] / AD. DUCLOS / VICOMTE DE GHELLINCK D'ELSEGHEM VAERNEWYCK - Lot de 4 volumes de généalogie ou histoire locale. Certains incomplets. Bruges, K. Van De Vyvere-Petyt, 1910. - [Philip BLOMMAERT [& alii]] - [Graf- en Gedenkschriften der Provincie Oost-Vlaenderen = Inscriptions funéraires et monumentales de la Province de la Flandre orientale.] [Gand, Imprimerie et Lithographie de L. Hebbelynck, 1860-1870]. Exemplaire incomplet contenant les églises: St-Étienne (4 pl.) et Saint-Michel (11 sur 13) pl. - Vicomte de GHELLINCK d'ELSEGHEM VAERNEWYCK - Chartes et documents concernant la famille van Vaernewijck. Première partie [seule, sur 3] : Xe siècle à 1400. Anvers, Typographie A. Siffer, 1899. - J. H. BEKOUW - Bannelingen en vluchtelingen uit Ronse (Renaix), benevens een onderzoek naar hunne verblijfplaatsen, gedurende de Spaansche overheersching. 1ste [-2de] deel. 1941-1949. - Ad. DUCLOS - Bruges. Histoire et souvenirs. Avec huit cartes ou plans hors texte, et 314 photogravures. Bruges, K. Van De Vyvere-Petyt, 1910.