Cornelius CURTIUS / JOHANNES MOCQUETIUS... - Lot 461 - Morel de Westgaver

Lot 461
Estimation :
30 - 40 EUR
Cornelius CURTIUS / JOHANNES MOCQUETIUS - Disputatio theologica, de ecclesiastica hierarchia et sacris ordinibus Quam ... Praeside Joanne Mocquetio ... ad 17. Kal. Apriles Anni M.DC.XXII. Pro utroq[ue] baccalaureatu theologico defendendam suscepit ... Cornelius Curtius ... Ingolstadii, Ederus, [1622]. Petit in-4, parchemin de l'époque, titre manuscrit au dos. [4], 99 pp. Provenance: ex-libris de Charles-Louis van Bavière «C. Van Baviere». Annotations anciennes sur les gardes.